Muğla’ya GEKA destekli Salça Üretim Tesisi kurulacak

Muğla Büyükşehir Belediyesi “Salça Üretim Tesisi Fizibilite Projesi” ile GEKA’dan destek almaya hak kazandı.

MUĞLA (İGFA) – Muğla Büyükşehir Belediyesi, Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın 2022 yılı Fizibilite Destek Programı kapsamında “Salça Üretim Tesisi Fizibilite Projesi” ile destek alacak.

Tarım kenti olan Muğla’da fenomenbet üreticiye, üretime önem veren Büyükşehir Belediyesi yeni bir proje ile Muğla’da salça üretim tesisi için proje hazırlayacak.

Verimli topraklarında salça üretimi için gerekli ürünleri fazlasıyla üreten Muğla’da Büyükşehir Belediyesi kalkınma stratejisinde önemli bir yer tutan üretim ve imalat sektörü konusunda yenilikçi yaklaşımlar belirlemeye devam ediyor. Salça Üretim tesisi fizibilite projesi ile verimliliği ve sürdürülebilirliği yüksek üretim tesisi yatırımının geliştirilmesi için örnek bir çalışma yapmayı amaçlıyor.

GEKA’ya sunulan Salça Üretim Tesisi fizibilite projesi ile domates, biber salça üretim tesisi fizibilite raporu hazırlanarak Fethiye İlçesinde salça üretim tesisi fenomenbet giriş yatırım projesinin de önü açılacak.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Muğla’ya GEKA destekli Salça Üretim Tesisi kurulacak için yorumda bulun

    Muğla’ya GEKA destekli Salça Üretim Tesisi kurulacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Muğla’ya GEKA destekli Salça Üretim Tesisi kurulacak için ilk yorumu yapabilirsin.