Muğla’da 100 Yaş Evi’nde 60’lık gençlik

MUĞLA (İGFA) – Muğla’da 100 Yaş Evi üyeleri ile SOGEM üyesi üniversiteli gençleri buluştu.

SOGEM üyesi üniversite öğrencileri Muğla Büyükşehir Belediyesi 100 Yaş Evi üyeleri ile bir araya geldi. Keyifli anların yaşandığı buluşmada sohbetin yanı sıra atölyede el sanatları öğreticiliği ve tavla gibi oyunlar da oynandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği ve 60 yaş üstü vatandaşların büyük ilgi gösterdiği 100 Yaş Evi farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Resim sergileri, geziler gibi bir çok sosyal faaliyetle üyelerini buluşturan 100 Yaş evi bu kez üniversite öğrencilerini üyeleri ile bir araya getirdi. SOGEM üyesi 20 üniversite öğrencisi 100 Yaş Evi üyeleri ile bir gün geçirdi.

100 Yaş Evi üyelerinden Aysun Çakır gençlerin ziyaretlerinden çok memnun olduklarını ve gençleştiklerini söylerken,“Moralsiz bir dönemden geçtiğimiz bugünlerde gençlerin enerjilerini görünce geleceğe umutla bakıyoruz” dedi.

100 Yaş Evi üyesi Niyazi Kaya isebelli bir yaşa gelmiş insanlar olduklarını, gençlerle buluşmanın, vakit geçirmenin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Muğla’da 100 Yaş Evi’nde 60’lık gençlik için yorumda bulun

    Muğla’da 100 Yaş Evi’nde 60’lık gençlik için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Muğla’da 100 Yaş Evi’nde 60’lık gençlik için ilk yorumu yapabilirsin.