Mudanya'da emekli emniyet mensuplarından Çanakkale turu

Bursa’da Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden emekli olup Mudanya’da ikamet eden emniyet mensupları, Hüsamettin Güner aracılığıyla bir araya gelerek Çanakkale ve şehitlikleri ziyaret etti.

BURSA (İGFA) – Mudanya’da 85, Bursa ile birlikte yerleşik 350 emekli emniyet mensubunun bulunduğuna dikkati çeken emekli emniyet mensupları adına Hüsamettin Güner,  daha önce kahvaltıda bir araya geldiklerini belirterek, şimdi de bu birlikteliğin devamı açısından Çanakkale Gezisi düzenlediklerini  söyledi.

Gezi kapsamında Çanakkale ve Gelibolu’yu da ziyaret eden emekliler, tarihi mekanları da soludu.

Çanakkale gezisi için kendilerine destek veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’e teşekkür eden Güner, başka illerde çalışıp emekli olarak Mudanya’da ikamet eden 350 polis emeklisine  ulaşmak için çalışmaların sürdüğünü, oluşumu dernek çatısı altında taçlandırmak istediklerini kaydetti.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Mudanya'da emekli emniyet mensuplarından Çanakkale turu için yorumda bulun

    Mudanya'da emekli emniyet mensuplarından Çanakkale turu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mudanya'da emekli emniyet mensuplarından Çanakkale turu için ilk yorumu yapabilirsin.