MSB: Hava harekâtında 150'den falza terörist etkisiz halde

Milli Savunma Bakanlığı, Irak ve Suriye’nin kuzeylerindeki terör hedeflerine yönelik etkili hava harekatlarında terör örgütlerine ait çok sayıda hedeflerin imha edildiğini, 150’den fazla teröristin de etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

ANKARA (İGFA) – Haberi Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, sosyal medya hesabından paylaştı.

Bakan Güler, bakanlığın resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “1-3 ve 4 Ekim tarihlerinde Irak’ın kuzeyinde, 5-6 ve 8 Ekim tarihlerinde ise Suriye’nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik, karadan ateş destek vasıtalarımızın da kullanıldığı etkili ve kapsamlı hava operasyonları icra ettik. Başarıyla icra edilen bu operasyonlarda, terör örgütüne ait çok sayıda hedef ile örgütün yararlandığı gelir kaynakları ve tesis, tam isabetle imha edilirken 150’den fazla terörist de etkisiz hâle getirildi” ifadelerini kullandı.Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • MSB: Hava harekâtında 150'den falza terörist etkisiz halde
  1. MSB: Hava harekâtında 150'den falza terörist etkisiz halde için yorumda bulun

    MSB: Hava harekâtında 150'den falza terörist etkisiz halde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MSB: Hava harekâtında 150'den falza terörist etkisiz halde için ilk yorumu yapabilirsin.