MHP Bursa'dan 'komşu' ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi, ülke genelinde başlattığı “Komşum Nasılsın?” temalı ziyaret programıyla hanelerin nabzını tutmaya devam ediyor.

BURSA (İGFA) – MHP Bursa’nın Yıldırım İlçe Teşkilatı da “Komşum Nasılsın?”  programı kapsamında başlattıkları ev ziyaretleri ile vatandaşlarla daha yakından temasa geçiyor. MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı, “Komşum Nasılsın” programının amacına yönelik olarak şunları söyledi: “2023 seçimlerine gidilirken, Cumhur ittifakının hedeflerinin ve muhalefetin tutumunun vatandaşlarla daha yakından paylaşılması amaçlanmaktadır.

Yaptığımız ev  buluşmalarımızda vatandaşlarımıza MHP’nin politikaları, Cumhur İttifakının hedefleri anlatılırken; vatandaşlarımız da yaşadıkları sorunları, talep ve önerilerini dile getiriyor. Sohbet gündeminde ekonomiden, terörle mücadeleye, iç ve dış politikadan muhalefet partilerinin tutumuna kadar ülke ve dünya gündemindeki çeşitli konular ele alınıyor. “

 “SOKAK SOKAK HANE HANE GEZECEĞİZ”

“Yaklaşan 2023 seçimlerinin Türkiye için neden bu kadar önemli olduğunu; cadde cadde  sokak sokak hane hane gezerek vatandaşlarımıza anlatacağız” diyen MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı,  “Komşum Nasılsın?“ ziyaretlerinin seçimlere kadar Yıldırımın bütün mahallelerinde eş zamanlı olarak devam edeceğini belirtti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. MHP Bursa'dan 'komşu' ziyareti için yorumda bulun

    MHP Bursa'dan 'komşu' ziyareti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MHP Bursa'dan 'komşu' ziyareti için ilk yorumu yapabilirsin.