Mersin Büyükşehir’in ezgileri ilçelere yayılıyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Yaz Dostum Konserleri’ sayesinde vatandaşlar, müziğin ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarıyor.

MERSİN (İGFA) – Kültür sanat etkinliklerini kent merkezinden ilçelere taşıyan Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Tarsus’tan Silifke’ye, Anamur’dan celtabit Bozyazı’ya, Mut’tan Aydıncık’a kadar pek çok ilçede, ‘Yaz Dostum Konserleri’ düzenledi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Pop Orkestrası ile Türk Müziği Orkestrasının sahne aldığı konserlerde, çalınan birbirinden güzel parçalara eşlik eden vatandaşlar, zaman zaman Türk müziği konserleriyle de halaylar çekti.  Her yaş grubundan vatandaşın doyasıya celtabit giriş eğlendiği konserlerde orkestranın muhteşem performansı, katılımcılardan tam not aldı.

Konserlerin ilk durağı Mut ilçesi olurken, sırasıyla, Silifke, Bozyazı, Anamur, Aydıncık, Tarsus, Gülnar ilçelerinin yanı sıra; şehir merkezinde de Toros Üniversitesi’nin mezuniyet töreniyle devam etti.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Mersin Büyükşehir’in ezgileri ilçelere yayılıyor için yorumda bulun

    Mersin Büyükşehir’in ezgileri ilçelere yayılıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mersin Büyükşehir’in ezgileri ilçelere yayılıyor için ilk yorumu yapabilirsin.