Memduh Büyükkılıç ilçeleri arşınladı – İGF HABER

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de her kesime, ayrıştırmadan hizmet etme kaygısı ile gönül belediyeciliği çerçevesinde çalışmalarını yürüten ve projelerini hayata geçiren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir taraftan şehrin her köşesinde vatandaşla buluşarak kucaklaşırken diğer taraftan da merkez ile ilçelerde gerçekleştirilen hizmetleri inceliyor, yapılan projeleri takip ediyor.

BÜYÜKKILIÇ’TAN İLÇELERE BİRBİRİNDEN YARARLI 100 ZİYARET

Adeta koltuğunda oturmadan her fırsatta ilçeleri ziyaret eden Büyükkılıç, buradaki yatırımları yerinde incelerken, ilçe sakinleriyle de bir araya gelerek onların taleplerini, şikâyetlerini ve düşüncelerini dinliyor. Kırsaldaki iletişimini zaman zaman düzenlediği muhtar toplantılarıyla da yürüten Başkan Büyükkılıç, 2022 yılı başından bu yana 16 ilçede birbirinden yararlı toplam 100 ziyarete imza attı.

“BÜTÇEMİZ BÜTÇELERİ, BÜTÇELERİ BÜTÇEMİZ”

Hiçbir ilçeyi diğerinden ayırmadan, ötekileştirmeden 16 ilçe belediye başkanlarıyla uyum içerisinde hizmet eden Büyükkılıç, ilçe ziyaretlerinde sık sık “Bütçemiz bütçeleri, bütçeleri bütçemiz” ifadesinde bulunarak birlik ve beraberlik mesajı veriyor. Ziyaretlerinde “Bir olacağız, diri olacağız, iri olacağız, hep birlikte Kayseri, hep birlikte Türkiye olacağız” diyen Büyükkılıç, dayanışmanın da sağladığı güç ile tüm kentte örnek hizmetleri hayata geçiriyor.

İLÇE ZİYARETLERİNDE ARTIŞ

İlçe ziyaretlerinde 2021 yılı içerisinde toplam 80 ilçe ziyareti gerçekleştiren Başkan Büyükkılıç, 2022 yılına gelindiğinde ise ziyaretlerini arttırarak 100’e çıkardı. İlçe ve kırsal mahalleleri merkezdeki yapılan hizmetler gibi çeşitlendiren ve yaşam konforunun arttırılması için özen gösteren Büyükkılıç, ilçe sakinlerinin de görüşlerine, taleplerine ve düşüncelerine yer vererek söz konusu hizmetleri gerçekleştiriyor.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Memduh Büyükkılıç ilçeleri arşınladı – İGF HABER
  1. Memduh Büyükkılıç ilçeleri arşınladı – İGF HABER için yorumda bulun

    Memduh Büyükkılıç ilçeleri arşınladı – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Memduh Büyükkılıç ilçeleri arşınladı – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.