Megan Fox’tan Bekar Kadınlara Pratik Tavsiyeler

Megan Fox, Revolve Festivali’nde İlişki Üzerine Konuştu

’37 yaşındaki oyuncu ve model Megan Fox, nişanlısıyla ilişkisini sona erdirdikten sonra bekar kadınlar için bazı pratik tavsiyeler paylaştı. Cumartesi günü Revolve Festivali’nde konuşan ABD’li aktris, “Tavsiye verecek en iyi kişi ben miyim bilmiyorum, çünkü benim tavsiyem sadece bir beceri öğrenmek veya bir hobi geliştirmek ve enerjinizi erkeklerle boşa harcamamak gibi. Tek yapacakları şey sizi tüketmek. Devam et. Kendine yatırım yap.” şeklinde konuştu.

Fox, Machine Gun Kelly İle İlgili Açıklamalar Yaptı

Fox, röportajın klibini Instagram’da yeniden paylaşarak “İlişki uzmanından hayat tavsiyesi” yazdı ve bu da 33 yaşındaki eski nişanlısı Machine Gun Kelly’nin “vaaz” yorumunu yapmasına neden oldu. Röportajın başka bir yerinde Fox, Coachella Festivali’nde sweet bonanza oyunu kendisi için favori üç ismin kimler olacağı sorulduğunda da MGK’nın adını verdi. Aktris, “Tabii ki Machine Gun Kelly demem gerekiyor. Modern çağda değilim, bu yüzden Guns N’ Roses ya da kimi görmek istediğim konusunda Weezer derim. Weezer çok ateşli.” dedi.

Fox ve MGK’in İlişkisi Hakkında Bilgi Vermedi

Yorumları, ikilinin nişanlarını sonlandırdıklarını açıklamasından yaklaşık bir ay sonra geldi, ancak şu anki ilişkilerinin mevcut durumu hakkında bilgi vermeyi reddetti. Yakın zamanda Fox ve MGK’in ilişkileriyle ilgili sorunları çözmeye çalışırken ayrı yaşadıkları da ortaya çıkmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Megan Fox’tan Bekar Kadınlara Pratik Tavsiyeler için yorumda bulun

    Megan Fox’tan Bekar Kadınlara Pratik Tavsiyeler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Megan Fox’tan Bekar Kadınlara Pratik Tavsiyeler için ilk yorumu yapabilirsin.