MASKİ’den yeni sondaj kuyusu – İGF HABER

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kesintisiz içme suyu sağlamak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda Alaşehir ilçesine bağlı Çeşneli mahallesine yeni sondaj kuyusu açıldı.

Mahalleliye sağlıklı ve kesintisiz su temini noktasında yoğun bir gayret gösteren Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesine bağlı ekipler yeni kuyunun pompa bağlantılarını tamamlayarak faaliyete aldı. Söz konusu çalışmalar ile ilgili kısa bir açıklama yapan Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda içme suyu konusunda hassas bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Alaşehir ilçemize bağlı Çeşneli mahallemizde yeni açılan sondaj kuyumuzun pompa bağlantılarını tamamlayarak faaliyete geçirdik” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. MASKİ’den yeni sondaj kuyusu – İGF HABER için yorumda bulun

    MASKİ’den yeni sondaj kuyusu – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MASKİ’den yeni sondaj kuyusu – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.