MASKİ'den Kula'ya inceleme ziyareti

MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Kula ilçesini ziyaret ederek ilçede yürütülen abonelik iş ve işlemleri hakkında bilgi aldı.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçede abonelik iş ve işlemlerinin eksiksiz bir şekilde yürütülmesi için yoğun mesai harcıyor.

Bu kapsamda Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Kula ilçesine bir ziyaret gerçekleştirdi. Akbaş, Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Müdürü Aydın Topdemirve MASKİ İlçe Şefi Tuğba Ural eşliğinde Kula Kaymakamı Birkan Tatlısöz’ü de makamında ziyaret ederek ilçe genelinde yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “17 ilçemizde vatandaşlarımızın abonelik iş ve işlemleri ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ilçelerimiz ile sürekli görüşme halindeyiz. Yaptığımız işlerde koordineli bir şekilde çalışmak çok önemli. Biz de bu noktadan hareketle ilçelerimiz ile düzenli bir şekilde görüşerek, zaman zaman da hizmet binalarımızı ziyaret ederek istişarelerde bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. MASKİ'den Kula'ya inceleme ziyareti için yorumda bulun

    MASKİ'den Kula'ya inceleme ziyareti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak MASKİ'den Kula'ya inceleme ziyareti için ilk yorumu yapabilirsin.