Manisalı judocular Türkiye 3’üncüsü oldu

MANİSA (İGFA) – Türkiye Judo Federasyonu’nun 2022 yılı faaliyet programında yer alan Spor Toto Ümitler 1. Ligi Final müsabakaları Amasya’da düzenlendi. Ankara EGO Spor Kulübü, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Manisa Yunusemre Belediyespor Kulübü, Konya Selçuklu Belediyespor Kulübü, Ankara Etimesgut Belediyespor Kulübü, Ankara Türk Telekom Spor Kulübü, Bursa Gemlik Spor Kulübü, Kahramanmaraş Akçakoyunlu İdman Yurdu Spor Kulübü, Balıkesir İda Spor Kulübü, Trabzon Ayyıldız Spor Kulübü ile karşılaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor, çıktığı 10 müsabakanın 9’ undan galip çıkmayı başardı.

Yeşil beyazlı sporcular, 20 takımın mücadele ettiği Spor Toto Ümitler 1. Ligi Final müsabakalarında Türkiye 3.sü olarak önemli bir başarıya imza attı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, Amasya’da düzenlenen final müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Judo takımını ve antrenörlerini tebrik etti. Elmalı, “Judocularımız, final etabı öncesinde iyi bir hazırlık kampı geçirdi. 20 takımlı organizasyonda bunun karşılığını Türkiye üçüncüsü olduk. Başta antrenörlerimiz olmak üzere judocularımızı kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Manisalı judocular Türkiye 3’üncüsü oldu için yorumda bulun

    Manisalı judocular Türkiye 3’üncüsü oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisalı judocular Türkiye 3’üncüsü oldu için ilk yorumu yapabilirsin.