Manisa'da 160 kilometreye ulaşıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, meclis üyelerine asfalt çalışmaları hakkında bilgi verdi. Palabıyık, 160 kilometrenin üzerinde asfalt atımı gerçekleştirildiğini ifade etti.

MANİSA (İGFA)  – Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen asfaltlama çalışmaları hakkında meclis üyelerine ve Manisalılara bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, asfalt sezonunu açmamızla birlikte il genelinde ekiplerin yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Sathi kaplama asfalt işinde de şuan Alaşehir, Kula, Demirci, Saruhanlı, Kırkağaç ve Şehzadeler ilçelerimizde çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkanvekili Palabıyık, “Yollarımıza 160 kilometrenin üzerinde asfalt attık. Dün itibariyle Spil Dağında da genişletme yaptığımız yollarımızda asfalt çalışmasına start verdik. 750 kilometre asfalt hedefimiz olan ilimiz yollarında sırasıyla diğer ilçelerimizde de çalışmalarımızı başlatacağız” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Manisa'da 160 kilometreye ulaşıldı için yorumda bulun

    Manisa'da 160 kilometreye ulaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisa'da 160 kilometreye ulaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.