Manisa ‘en başarılı Büyükşehir Başkanları’nda ilk 5’te

MANİSA (İGFA) – ORC Araştırma şirketi, 2022 yılının en başarılı belediye başkanlarını belirledi. 12-24 Aralık 2022 tarihleri arasında, 30 büyükşehire bağlı 184 ilçede ve 51 il merkezinde toplam 20 bin 614 katılımcıyla gerçekleştirilen araştırmada, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, yüzde 56,9 gibi oranla 30 Büyükşehir Belediye Başkanı arasından en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, 4’üncü sırada yer aldı.

Araştırmada, ‘Vatandaşlara, son 1 yılı değerlendirdiklerinde belediye başkanlarının çalışmalarından ve hizmet kalitesinden ne düzeyde memnun oldukları, başarılı bulup bulmadıkları’ sorusu yöneltildi.

Çalışma sonucunda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin 1’inci, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 2’nci, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen 3’üncü, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün 4’üncü ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 5’inci sırada yer aldı.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Manisa ‘en başarılı Büyükşehir Başkanları’nda ilk 5’te
  1. Manisa ‘en başarılı Büyükşehir Başkanları’nda ilk 5’te için yorumda bulun

    Manisa ‘en başarılı Büyükşehir Başkanları’nda ilk 5’te için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Manisa ‘en başarılı Büyükşehir Başkanları’nda ilk 5’te için ilk yorumu yapabilirsin.