Lütfü Savaş’tan Noel mesajı – İGF HABER

HATAY (İGFA) – Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın bir aradalık kültürüne dikkat çektiği mesajında şu ifadelere yer verdi: “Aynı gökyüzü altında sevgi, barış ve kardeşlik paydalarında buluşan bizler için bayramlarımız yılın en önemli zaman dilimleridir. İnançlarımız gereği derin köklerle bağlandığımız bu özel anlar bizi biz yapar. Bu anları bir arada yaşamak şehrimizin en güzel, en güçlü ve en anlamlı yönüdür. Bu şehirde doğan her  birey bu kültürle büyür ve nereye giderse gitsin bu bağı kalbinde taşır.

 Her yıl olduğu gibi bu yıl da Hrıstiyan vatandaşlarımızın Noel Bayramı’nı coşkuyla karşılıyoruz. Başta Hristiyan hemşehrilerim olmak üzere tüm Hristiyan aleminin Noel Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bu anlamlı günün barışa, huzura ve sağlıklı günlere vesile olmasını dilerim.”

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • Lütfü Savaş’tan Noel mesajı – İGF HABER
  1. Lütfü Savaş’tan Noel mesajı – İGF HABER için yorumda bulun

    Lütfü Savaş’tan Noel mesajı – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lütfü Savaş’tan Noel mesajı – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.