LGS başarısına Nevşehir Belediyesi’nden tablet

Nevşehir Belediyesi bugün yapılan LGS sınavlarında Nevşehir’de ilk 50 dereceye girmeyi başaran öğrencilere tablet hediye edilecek.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav bugün 2 oturum şeklinde uygulanıyor. Sınav öncesi Nevşehir Belediyesi, Nevşehir’de ilk turbobet 50 dereceye girmeyi başaran öğrencilere tablet hediye edileceğini açıkladı. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından Nevşehir’de ilk 50 dereceye giren öğrencilere hediyeleri düzenlenecek olan törenle dağıtılacak.

Bu arada Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Pazar günü gerçekleştirilecek olan sınava katılacak tüm öğrencilere başarılar diledi. Öğrencilerin sınavı turbobet giriş en güzel şekilde geçireceğine inandığını belirten Başkan Savran, şunları kaydetti: “Evlatlarımız ortaokulu başarı ile bitirip emeklerinin karşılığını inşallah bu sınavda alarak hedefledikleri liseye girecekler. Bugüne kadar gösterdikleri çalışmaların mutluluklarına vesile olmasını temenni ediyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Rabbim muvaffak eylesin.”

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. LGS başarısına Nevşehir Belediyesi’nden tablet için yorumda bulun

    LGS başarısına Nevşehir Belediyesi’nden tablet için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak LGS başarısına Nevşehir Belediyesi’nden tablet için ilk yorumu yapabilirsin.