Kurban Bayramı’na 1 Hafta Kala Pazarlarda Yoğunluk

Bahçelievler Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda Kalabalık

‘Kurban Bayramı’na 1 hafta kala kurban pazarlarında yoğunluk yaşanmaya başladı. Bahçelievler Belediyesi Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda bayram öncesi son Pazar gününde yoğunluk vardı.

Fiyatlar Konusunda Farklı Görüşler

Kurbanlık almak için gelenler fiyatların pahalılığından yakınırken satıcılar ise fiyatların normal seviyede olduğunu ifade etti. Bitlis’ten büyükbaş hayvanlarını İstanbul’a getiren Ercan Salçuk, “Hayvan fiyatlarının biraz daha düşük kaldığını ifade edebiliriz” dedi.

Müşteri Görüşleri

Kurbanlık almak için pazara gelen Hüseyin Küçükaydın, “Bugün son pazar olduğu için bir kalabalık var, yoğunluk var. Fiyatlar biraz tuzlu. 170, 180, 190 bu aralarda oynuyor fiyatlar” şeklinde konuştu.

Mustafa Tarhan da, “Fiyatlar ortalama aynı, yüksek fiyatlar. Geçen seneye oranla çok yüksek. İnsanların bütçesini gerçekten zorluyor. Fiyatlar aşırı yüksek” diyerek pazarlık konusunda sıkı pazarlıkların döndüğünü belirtti.

Satıcı ve Alıcı Arasındaki Farklılık

Recep Aktaş ise “Fiyatların yüksekliğinden çok şikayetçiyiz. Yoğunluk çok var ama sadece bakıp geçiliyor. Yani satıcı ve alıcının bir el sıkışması yok” diyerek pazarlık konusunda yaşanan zorlukları dile getirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kurban Bayramı’na 1 Hafta Kala Pazarlarda Yoğunluk için yorumda bulun

    Kurban Bayramı’na 1 Hafta Kala Pazarlarda Yoğunluk için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurban Bayramı’na 1 Hafta Kala Pazarlarda Yoğunluk için ilk yorumu yapabilirsin.