KSO’dan ‘doğal afetler’ temalı ‘Tasarım Yarışması’

Kocaeli Sanayi Odası Mesleki Eğitim Komisyonu organizasyonunda, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tekyaz firması işbirliği ile ‘Doğal Afetler’ temalı ‘Meslek Liseleri Tasarlıyor Solidworks ile vidobet Tasarım 4.0 Yarışması’ düzenleniyor

KOCAELİ (İGFA) –  Meslek liseleri ve mesleki eğitim merkezi öğrencilerine açık olan yarışmaya 26 okuldan 72 ekip ve 190 öğrenci başvuru yaptı. Başvuru sürecinin tamamlandığı yarışma için ekiplere sanayi kuruluşları mentörlük yapacak.

Kocaeli’de tasarım kültürünü yaygınlaştıracak ve özendirecek, mesleki ve teknik  eğitim-sektör işbirliğine katkı sağlayacak yarışmada her ekibe bir mentör firma atanacak. Tek sorumlulukları ekipleri yönlendirmek ve onlara rehberlik etmek olan  mentör firmaların başvuruları ise alınmaya devam ediyor. Yarışmaya katılacak ekiplere mentörlük yapmak isteyen firmaların vidobet giriş için internet sitesinden, 14 Nisan 2023 Cuma gününe kadar başvurularını yapması bekleniyor.

Yarışmanın ödül töreni 9 Haziran 2023 Cuma günü.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. KSO’dan ‘doğal afetler’ temalı ‘Tasarım Yarışması’ için yorumda bulun

    KSO’dan ‘doğal afetler’ temalı ‘Tasarım Yarışması’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KSO’dan ‘doğal afetler’ temalı ‘Tasarım Yarışması’ için ilk yorumu yapabilirsin.