Kozlukebir'de 'sinemalı eğlence' tepkisi

Yunanistan’daki yangınlar devam ederken ve Batı Trakya köylerinin yanı sıra Yunan köylerini de tehdit ederken Kozlukebir’de düzenlenen Açık Hava Sinema Günleri etkinliği tepkilere neden oluyor.

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Yunanistan’da yangınlar sürerken Kozlukebir Belediye Başkanı Rıdvan Ahmet’in köyde dev sinema ekranı kurarak bunu sosyal medya aracılığı ile duyurması vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

Gazetemize ulaşarak sinema günleri ile ilgili fotoğraf ve belediye paylaşımlarını gönderen vatandaşlar, “Bu nasıl iş biz ve bizim köylerimizi beldelerimiz yangın tehlikesi yaşarken ve can kaybı korkusu yaşarken belediye başkanı Rıdvan Ahmet böyle bir etkinlik yapıyor. Umarız ki belediye başkanımız yangınlar nedeniyle bu etkinlikleri sonlandırır ve yangını söndürebilmek için neler yapılabileceği konusunda çalışmalar başlatır” dedi.

Kozlukebirli vatandaşlar “Biz can derdindeyiz başkan sinema günleri derdinde” yorumunda bulundu.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kozlukebir'de 'sinemalı eğlence' tepkisi için yorumda bulun

    Kozlukebir'de 'sinemalı eğlence' tepkisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kozlukebir'de 'sinemalı eğlence' tepkisi için ilk yorumu yapabilirsin.