Konya’da Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda sona doğru

KONYA (İGFA) – Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın ilçeleriyle birlikte topyekün kalkınması adına altyapıdan fiziki yatırımlara kadar birçok önemli çalışmayı hayata geçirdiklerini ifade etti.

Son yıllarda şehir merkezine yapılan spor yatırımları ve düzenlenen uluslararası spor organizasyonlarıyla Konya’nın Türkiye’de ve dünyada adından sıkça söz ettirdiğine dikkat çeken Başkan Altay, “2023 Dünya Spor Başkenti olan Konya’mıza spor yatırımlarımızı ilçelere de taşımak için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Ereğli ilçemizde yapımını sürdürdüğümüz yarı olimpik yüzme havuzu inşaatımızda artık sona yaklaştık. İlçemize kazandıracağımız yüzme havuzu ile özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin sporla iç içe olmasını arzu ediyoruz. Bu yatırımlarımızdan faydalanan sporcularımız arasından eminim ki yarınların şampiyonları çıkacak. Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzu çok kısa sürede hizmete açacağız inşallah. Konya’mıza ve Ereğli’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yaklaşık 3 bin metrekare inşaat alanına sahip Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 15 milyon liraya mal olacak

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Konya’da Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda sona doğru için yorumda bulun

    Konya’da Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda sona doğru için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Konya’da Ereğli Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda sona doğru için ilk yorumu yapabilirsin.