Kocaeli’nin markası bulvara yakıştı – İGF HABER

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nin markalaşmasının yanı sıra ulusal ve uluslararası düzeyde daha tanınır olması, şehrin tarihi, turistik ve kültürel alanlarının görünür hale gelmesi yönündeki çalışmalarını sürdürüyor.

Düzenlenen bir programla Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın tarafından tanıtımı yapılan Kocaeli markası ve logosu da şehrin farklı noktalarında yerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İzmit’in sembol yerlerinden olan Cumhuriyet Bulvarının Fevziye Camii mevkiine konulan yeni tasarım logo, gençler başta olmak üzere vatandaşlardan ilgi görüyor.

ŞIK TASARIMA VATANDAŞTAN İLGİ

Gün boyunca vatandaşların yoğun olarak kullandığı Cumhuriyet Bulvarına Kocaeli’nin markası ve logo tasarımı yerleştirildi. Kocaeli’nin tanıtımına önemli ölçüde katkı sağlayacak olan logo ile gençler başta olmak üzere vatandaşlar hatıra fotoğrafı ve selfi çekiyor. Fevziye Cami önüne yerleştirilen logo ve Kocaeli markası vatandaşların beğenisini kazanıyor.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kocaeli’nin markası bulvara yakıştı – İGF HABER için yorumda bulun

    Kocaeli’nin markası bulvara yakıştı – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kocaeli’nin markası bulvara yakıştı – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.