Kocaeli’de mali müşavirlerden anlamlı davet

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’de faaliyet gösteren mali müşavirlerin katıldığı seminer, Kocaeli Mali Müşavirler Odası Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Furkan Uğur Eşitti, yaptığı konuşmada görme engelli olmanın zor olduğunu ancak görme engelli olmayanlar hayatları daha çok zorlaştırdığını söyledi. “Görme engellilere uygun yollar yapılıyor, yolun ortasına direk konuyor” diyen Eşitti, “Yetmiyor, ağaç konuyor. Arabalar park ediliyor. Ben görme engellilerden daha çok ortopedik engellilere üzülüyorum. Rampa başına araç park edenler acaba buradan bir ortopedik engelli geçer mi diye düşünmüyor mu?” diye sorud.

“Engelli vatandaşlara sakın acımayın, işlerini kolaylaştırın, zorlaştırmayın” diyen Eşitti, “Ancak verdiğiniz işleri yapmalarını, işlerinin kıymetini bilmelerini sağlayın. Kaytarmasınlar. Onların herkesten daha çok işe ihtiyacı var” diye konuştu.

Görme engellerin hayatta yaşadıkları zorluklar ile ilgili soruları da yanıtlayan Furkan Uğur Eşitti, mali müşavirlere ilgilerinden ötürü teşekkür etti.

Mali Müşavirler Odası Başkanı Özcan Çakır, Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli Şubesi‘ne destek olacaklarını, ihtiyaç duyduklarında her zaman yanlarında olacaklarını kaydetti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kocaeli’de mali müşavirlerden anlamlı davet için yorumda bulun

    Kocaeli’de mali müşavirlerden anlamlı davet için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kocaeli’de mali müşavirlerden anlamlı davet için ilk yorumu yapabilirsin.