Kocaeli İzmit’te ‘Yılbaşı İyilik Şenliği’ başladı

KOCAELİ (İGFA)-  Hayata geçirdiği projeler ve gerçekleştirdiği etkinliklerle üreten ve üretici dostu bir yaklaşım ortaya koyan İzmit Belediyesi, uzun süredir beklenen Yılbaşı İyilik Şenliği’nin startını verdi. 

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün bünyesinde faaliyetlerini yürüten kadınların doğa dostu el emeği ürünlerinin sergileneceği Yılbaşı İyilik Şenliği, 30 Aralık tarihine kadar 41 Burda AVM’de vatandaşların ziyaretine açık olacak.

Ay sonuna kadar el emeği ürünlerin vatandaşlarla buluşturulacağı Yılbaşı İyilik Şenliği’nde İzmit Kadın Girişimciler Merkezi, İzmit Çarşısı, İzmit Çınar Kadın Kooperatifi ve engelli derneklerinin girişimci kadınların stantları yer alıyor. Kadınlar arasındaki dayanışma ve üretim ağını güçlendirmeyi de hedefleyen proje kapsamında vatandaşlar, sevdiklerine el emeği yılbaşı hediyeleri alabilme imkanı bulabilecek.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kocaeli İzmit’te ‘Yılbaşı İyilik Şenliği’ başladı için yorumda bulun

    Kocaeli İzmit’te ‘Yılbaşı İyilik Şenliği’ başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kocaeli İzmit’te ‘Yılbaşı İyilik Şenliği’ başladı için ilk yorumu yapabilirsin.