KOBİ’lere ‘Hazine Destekli Kefalet’ kapsamında 250 milyar TL’lik finansman

ANKARA (İGFA) – Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Hazine Destekli Kefalet Paketi kapsamında başlangıçta 200 milyar TL kefalet imkanı karşılığında sağladığımız yaklaşık 250 milyar TL’lik finansman KOBİ’lerimize hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.

Bakan Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın müjdesini duyurduğu Hazine Destekli Kefalet Paketi ile ilgili detayı sosyal medya hesabından paylaştı.

Başlangıçta 200 milyar TL kefalet imkanı karşılığında sağladıkları yaklaşık 250 milyar TL’lik finansmanın KOBİ’ler başta olmak üzere tüm işletmelerimize hayırlı olmasını dileyen Bakan Nebati, ülkenin üretim ve istihdam kapasitesini geliştirerek yüksek düzeyde katma değer üretilmesini ve selektif kredi politikası kapsamında Türkiye Ekonomi Modelinin temel amaçlarından biri olan istikrarlı ihracat artışının sürdürülmesini sağlamaya kararlılıkla devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Ekonomi
  • KOBİ’lere ‘Hazine Destekli Kefalet’ kapsamında 250 milyar TL’lik finansman
  1. KOBİ’lere ‘Hazine Destekli Kefalet’ kapsamında 250 milyar TL’lik finansman için yorumda bulun

    KOBİ’lere ‘Hazine Destekli Kefalet’ kapsamında 250 milyar TL’lik finansman için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KOBİ’lere ‘Hazine Destekli Kefalet’ kapsamında 250 milyar TL’lik finansman için ilk yorumu yapabilirsin.