Kayserililere ücretsiz tramvay müjdesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı boyunca tramvay hatlarının ücretsiz olacağını açıkladı.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de yerel yönetim hizmetlerinin yanı sıra gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayserililerin Kurban Bayramı boyunca şehir içinde rahat bir şekilde seyahat edebilmeleri için tramvay hatlarının ücretsiz olacağını duyurdu.

Başkan Büyükkılıç, tramvay hatları için ücretsiz ulaşım uygulamasının Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 28 Haziran Çarşamba günü başlayıp, bayramın yebet son günü olan 1 Temmuz Cumartesi saat 23.59’da sona ereceğini belirterek, “Bu bayram süresince 4 gün, tramvay hattımız, Kayserili vatandaşlarımızın emirlerinde ücretsiz olarak hizmet verecek” diye yebet giriş konuştu.

Kurban Bayramı’nda trafik kurallarına uyulmasını da tavsiye eden Büyükkılıç, “Kurban Bayramı vesilesiyle birçok kardeşimiz yola çıkmaya hazırlanıyor. Sizlere kurallara uymayı, trafikte sabırlı ve dikkatli davranmayı bir kez daha hatırlatıyorum. Trafik kazaları sebebiyle sevdiklerimiz aramızdan ayrılmasın. Bayram sevincimiz hüzne ve kedere dönüşmesin” ifadelerinde bulundu.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kayserililere ücretsiz tramvay müjdesi için yorumda bulun

    Kayserililere ücretsiz tramvay müjdesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayserililere ücretsiz tramvay müjdesi için ilk yorumu yapabilirsin.