Kayseri’de mobil ekmek fırını devrede

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, afet durumları başta olmak üzere çok önemli bir hizmet verecek olan Kent Ekmek Mobil Ekmek Fırını’nı hizmete açtıklarını, ekmek ihtiyacının yoğun olduğu bölgelerde kullanılmaya başlandığını söyledi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin cashbet vatandaşa en sağlıklı, taze ve kaliteli ürünü sunmak için gayret gösteren Kent Ekmek Fırını artık mobil olarak da hizmet vermeye başladı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ilk cashbet giriş etapta İldem bölgesinde hizmet veren Mobil Ekmek Fırını’nı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi olarak Mobil Ekmek Fırını’nı hizmete açtıklarını duyuran Başkan Büyükkılıç, “Mobil Ekmek Fırını’nda ekmeğin tüm aşamalarıyla hijyenik bir şekilde üretebiliyoruz” dedi.

“AFET DURUMLARINDA DA ÇOK ÖNEMLİ BİR HİZMET VERECEK”

Başkan Büyükkılıç, Kent Ekmek Mobil Ekmek Fırını’nın afet durumlarında da çok önemli bir hizmet vereceğini vurgulayarak, “Bu sayede Allah ihtiyacını göstermesin ama afet durumlarında da çok önemli bir hizmet verecek olan mobil ekmek fırınımızı ekmek ihtiyacının yoğun olduğu bölgelerde kullanmaya başladık” diye konuştu.

Mobil ekmek fırının ilk olarak İldem bölgesinde faaliyet verdiğini söyleyen Büyükkılıç, “İlk etapta İldem bölgesindeki vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için bu bölgede hizmet veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kayseri’de mobil ekmek fırını devrede için yorumda bulun

    Kayseri’de mobil ekmek fırını devrede için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri’de mobil ekmek fırını devrede için ilk yorumu yapabilirsin.