Kayseri Valiliği’nde Bayramlaşma Töreni

Özhaseki: “Güçlü Bir Devlet Olmanın Önemi”

Kayseri Valiliği bahçesinde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Özhaseki, Kurban Bayramı ve diğer dini, milli bayramların huzur içinde kutlanmasını diledi. “Coğrafya kaderdir” sözünü hatırlatarak Türkiye’nin gelişiminden bahsetti.

Özhaseki’nin Mesajları

Özhaseki, Türkiye’nin büyüdüğünü ve geliştiğini vurgulayarak, güçlü bir devlet olmanın önemine dikkat çekti. Zayıf devletlerin oyun kurbanı olacağını belirterek, Türkiye’nin büyümesinin dostları sevindirdiğini, düşmanları ise korkuttuğunu söyledi.

Özhaseki, Bayram arefesinde ülke olarak sevinci yaşarken, Filistin ve Gazze’de yaşanan trajedilere dikkat çekti. İnsanlık adına utanç verici durumların yaşandığını belirterek, insani değerlerin önemine vurgu yaptı.

Deprem Bölgelerinde Yapılan Çalışmalar

Özhaseki, Adıyaman’da deprem bölgesinde yapılan konut çalışmalarını ziyaret ettiğini ve milletin büyük bir devlet olduğunu ifade etti. Türkiye’nin en büyük şantiyesinin deprem bölgelerinde olduğunu belirterek, yaraları saracaklarını ve millet olarak huzurlu bir şekilde yollarına devam edeceklerini söyledi.

Bayramlaşma Töreni

Programda Vali Gökmen Çiçek de vatandaşların bayramını kutlayarak, huzurlu bir bayram diledi. Konuşmaların ardından Bakan Özhaseki ve Vali Çiçek, katılımcılarla bayramlaştı. Programa birçok siyasi ve kurum temsilcisi de katıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kayseri Valiliği’nde Bayramlaşma Töreni için yorumda bulun

    Kayseri Valiliği’nde Bayramlaşma Töreni için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri Valiliği’nde Bayramlaşma Töreni için ilk yorumu yapabilirsin.