Kayseri Talas’tan yaralı Elbistan’a bayram hediyesi

Kayseri Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Belediyesi’nin Elbistan’da inşa ettiği Talas Kent Yaşam Alanı’ndaki depremzedelere bayram hediyesi gönderdi.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kurban Bayramı’nda da depremzedeleri unutmayan Kayseri’nin Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kahramanmaraş’ın Elbistan betosfer İlçesi’ndeki depremzede çocukların, bayram öncesi yüzünü güldürdü. Oradaki çocuklara bisiklet, forma ve futbol topu hediye eden Başkan Yalçın, ailelere de çikolata göndererek bayramlarını tebrik etti.

BAŞKAN YALÇIN BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ

Hediyelerden ötürü mutlu olduklarını ve Başkan Yalçın’ın bir kez daha yüzlerini güldürdüğünü ifade eden depremzedeler Başkan Mustafa Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Duyduğu memnuniyeti dile getiren Talas betosfer giriş Kent sakini Halil İbrahim Kıral, hediyelerin başta çocuklar olmak üzere kendilerini mutlu ettiğini ve yüzlerini güldürdüğünü ifade ederek Başkan Yalçın’a teşekkürlerini iletti.

Daha sonra düşüncelerini ifade eden Talas Kent sakini Aysel Çağlar, Başkan Yalçın’ın depremin hemen akabinde kendilerine başlarını sokacak bir ev inşa ettiğine ve sürekli kent sakinleriyle ilgilendiğine değinerek hediyelerinde özellikle çocukları çok mutlu ettiğini belirterek teşekkür etti.

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN YALÇIN’A: “TEŞEKKÜRLER BAŞKAN AMCA!”

Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklarda hediyelerden duydukları memnuniyeti “Teşekkürler Başkan Amca” diyerek ifade etti.

Bisiklet, forma ve futbol toplarını alan çocuklar Başkan Yalçın’ı çok sevdiklerini de sözlerine ekledi.

 

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kayseri Talas’tan yaralı Elbistan’a bayram hediyesi için yorumda bulun

    Kayseri Talas’tan yaralı Elbistan’a bayram hediyesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kayseri Talas’tan yaralı Elbistan’a bayram hediyesi için ilk yorumu yapabilirsin.