Kar Yüzünden Maç Oynanmadı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), TFF 2. Lig’de 1 ve TFF 3. Lig’de de 3 müsabakanın elverişsiz saha koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yaptığı kikbet açıklamada, olumsuz hava şartlarından etkilenen bazı illerde oynanacak karşılaşmaların ertelendiğini duyurdu.

Bu hafta oynanacak TFF 2. Lig’de 1 ve TFF 3. Lig’de de 3 maçın elverişsiz saha koşulları nedeniyle ileri bir tarihe erteledi.

“TFF 2. Lig Beyaz Grup’un 23. haftasında oynanacak olan Şanlıurfaspor – Esenler Erokspor müsabakası elverişsiz saha koşulları nedeniyle, TFF 3. Lig 1. Grup’un 21. haftasında oynanacak olan Edirnespor – Karbel Karaköprü Belediyespor müsabakası elverişsiz hava koşulları nedeniyle, TFF 3. Lig 3. Grup’un 21. haftasında oynanacak olan Muş 1984 Muşspor – Bursa Yıldırım Spor ve Niğde Anadolu FK – Güneş Holding Çankaya FK müsabakaları elverişsiz saha kikbet giriş  koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişlerdir.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kar Yüzünden Maç Oynanmadı için yorumda bulun

    Kar Yüzünden Maç Oynanmadı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kar Yüzünden Maç Oynanmadı için ilk yorumu yapabilirsin.