Kanadalı Aktör Donald Sutherland’ın Vefatı

Kiefer Sutherland, Babasının Vefatını Duyurdu

Kanadalı ünlü aktör Donald Sutherland, 88 yaşında hayata veda etti. 1960’lardan 2020’li yıllara kadar pek çok yapımda yer alan Sutherland, M*A*S*H, Açlık Oyunları, Ceset Yiyicilerin İstilası gibi projelerle tanınıyordu. Ünlü aktörün ölüm haberi, kendisi gibi aktör olan oğlu Kiefer Sutherland tarafından sosyal medya üzerinden duyuruldu.

Çeşitli Rollerde Büyük Başarı

Donald Sutherland kariyeri boyunca kötü karakterler, düşman rollerinin yanı sıra romantik filmlerde de başrolde yer aldı. Jane Fonda ve Julie Christie gibi önemli isimlerle birlikte çalışan Sutherland, farklı karakterlere bürünme yeteneğiyle takdir topluyordu. 2017 yılında yaşam boyu başarı ödülüne layık görülen Sutherland, “Canlandırdığım bütün karakterlere teşekkür etmek isterim, yaşamlarını benim hayatımı geliştirmek için kullandığım için teşekkür ederim” ifadelerini kullanmıştı.

Oğlu Kiefer Sutherland’dan Anlamlı Sözler

Oğlu Kiefer Sutherland, babası için “Babam asla bir rolü iyi, kötü ya da çirkin olarak yaftalamazdı. Yaptığı şeyi severdi ve kimse bundan daha fazlasını isteyemez. İyi yaşanmış bir hayat” açıklamasında bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Kanadalı Aktör Donald Sutherland’ın Vefatı için yorumda bulun

    Kanadalı Aktör Donald Sutherland’ın Vefatı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kanadalı Aktör Donald Sutherland’ın Vefatı için ilk yorumu yapabilirsin.