Jude Bellingham, Şampiyonlar Ligi Zaferi Sonrası Jose Mourinho’ya Espri Yaptı

Jude Bellingham Annenin Hayranlığını Mourinho’ya Espriyle Açıkladı

Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi zaferi sonrasında Jude Bellingham, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho ile poz vermek istedi. Bu sırada annesinin Mourinho’ya olan uzun süreli hayranlığını esprili bir şekilde ortaya koydu.

Real Madrid 15. Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğunu Kazandı

20 yaşındaki Jude Bellingham, Wembley’de Borussia Dortmund’u 2-0 mağlup eden Real Madrid’in dikkat çekici ilk sezonunu tamamladı. Dani Carvajal ve Vinicius Jr’ın golleriyle ‘Los Blancos’, 15. Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu ilan etti.

Bellingham Annemi Seviyormuş!

Kutlamalar sırasında Bellingham, galibiyet madalyasını annesi Denise’in boynuna taktıktan sonra, yayın görevinde olan Mourinho’nun yanına gitti. İngiliz oyuncu, Portekizli teknik direktörden annesiyle birlikte poz vermesini istedi ve şakayla karışık bir şekilde “Bunun için üzgünüm, annem yıllardır senden hoşlanıyor!” dedi.

TNT Sports’ta yorumculuk yapan Jose Mourinho, yayın sırasında konuk olan Bellingham’a, “Eğer seneye Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe’ye karşı oynarsan, sakin ol!” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Jude Bellingham, Şampiyonlar Ligi Zaferi Sonrası Jose Mourinho’ya Espri Yaptı
  1. Jude Bellingham, Şampiyonlar Ligi Zaferi Sonrası Jose Mourinho’ya Espri Yaptı için yorumda bulun

    Jude Bellingham, Şampiyonlar Ligi Zaferi Sonrası Jose Mourinho’ya Espri Yaptı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Jude Bellingham, Şampiyonlar Ligi Zaferi Sonrası Jose Mourinho’ya Espri Yaptı için ilk yorumu yapabilirsin.