İzmit’te Yeşilova Çınar Çocuk Evi için ön kayıtlar başladı

‘Her çocuk özeldir’ ilkesiyle faaliyetlerine başlayan İzmit Belediyesi Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nde 2023-2024 eğitim dönemi için ön kayıtlar başladı

KOCAELİ (İGFA) –  Çocukların modern ve donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlandığı İzmit Belediyesi Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nde eğitimler voredbet devam ediyor. İçinde Atatürk sevgisi olan çocukların yetiştirildiği Yeşilova Çınar Çocuk Evi için 2023-2024 eğitim dönemi kayıtları başladı.

Ön başvuru tarihleri, 24 Nisan – 5 Mayıs arasında izmitkardeseller.com veya Yeşilova Çınar Çocuk Evi’nden birebir olarak gerçekleşecek.

Çok sayıda talebin olması beklenen İzmit Belediyesi Yeşilova Çınar Çocuk Evi’ndeki başvurular, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görevli Sosyal Hizmet Uzmanları tarafından sosyal inceleme yapılarak değerlendirilecek.  İzmit Belediyesi tarafından eğitimde fırsat eşitliğini voredbet giriş sağlamak adına gerekli özen ve hassasiyetle süreç yönetilip kura çekimi gerçekleşecek.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İzmit’te Yeşilova Çınar Çocuk Evi için ön kayıtlar başladı için yorumda bulun

    İzmit’te Yeşilova Çınar Çocuk Evi için ön kayıtlar başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmit’te Yeşilova Çınar Çocuk Evi için ön kayıtlar başladı için ilk yorumu yapabilirsin.