İzmit’te kurbanlıklar pazara gelmeye başladı

Her sene olduğu gibi besiciler bu sene de Kurban Bayramı öncesi satışa sunacakları kurbanlık hayvanları İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’na getirmeye başladı

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı, hem üreticiye hem de alıcıya en ideal şartlarda hizmet vermeyi bu Kurban Bayramı’nda da sürdürecek. Temizlik ve sağlık koşullarının en üst seviyede tutulduğu Modern Hayvan Pazarı’nda besiciler, satışını maksibet gerçekleştirecekleri kurbanlık hayvanları İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’na getirmeye başladı.

Farklı illerden gelen kurbanlık hayvanlar İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan veteriner hekimler tarafından sağlık kontrollerinin yapılmasının ardından tesise kabul ediliyor.  Temizlik ve sağlık koşullarının en üst seviyede tutulduğu Modern Hayvan Pazarı’nda maksibet giriş besiciler, bayramdan önce başladıkları satışlarını bayramın ilk gününe kadar sürdürebilecek.

VATANDAŞ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GELEBİLİR

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’na gelen kurbanlık hayvanlar pazara kabul edilirken İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan veteriner hekimler tarafından küpe numarasına, pasaportuna ve sevk belgelerine bakılıyor ve sağlıklı olup olmadıkları kontrol ediliyor. Tüm vatandaşlar İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı’ndan gönül rahatlığıyla gelerek dilediğince kurbanlarını alabilirler.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İzmit’te kurbanlıklar pazara gelmeye başladı için yorumda bulun

    İzmit’te kurbanlıklar pazara gelmeye başladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmit’te kurbanlıklar pazara gelmeye başladı için ilk yorumu yapabilirsin.