İzmit Belediyesi'nden vatandaşlara etli pilav

Kocaeli’nin İzmit Belediyesi, kurtuluşun 102’nci yılında vatandaşlara etli pilav ikramında bulundu

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli’nin İzmit Belediyesi, 28 Haziran İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yıldönümü sebebiyle Fevziye Camii’nde mevlit okuttu ve kentin farklı noktalarında vatandaşlara etli pilav ikramında bulundu

İzmit Belediyesi 28 Haziran İzmit’in düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yılı vesilesiyle şehitlerimizin anısına Fevziye Camii’nde mevlit okuttu. Ayrıca ekipler Fevziye Camii’nin yanı sıra Yürüyüş Yolu, Sabri Yalım Parkı ve İzmit Belediye Meydanı’nda vatandaşlara etli pilav ikramında bulundu. 

BAŞKAN HÜRRİYET DE KATILDI

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de Fevziye Camii’nde gerçekleşen dağıtıma katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Öğlen namazının ardından cemaate hayırlı bayramlar dileklerini ileten Başkan Hürriyet vatandaşlara etli pilav ve ayran ikram etti. Vatandaşlar ikramlardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Hürriyet ve ekibine teşekkür ettiler.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. İzmit Belediyesi'nden vatandaşlara etli pilav için yorumda bulun

    İzmit Belediyesi'nden vatandaşlara etli pilav için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmit Belediyesi'nden vatandaşlara etli pilav için ilk yorumu yapabilirsin.