İzmir Karabağlar’dan erken kutlama – İGF HABER

İZMİR (İGFA) – Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023’ün toplumumuza huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dileyen İzmir’in Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, “Bugün istikrarlı bir yapıya kavuşmuş ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir belediye olarak, 500 bin insanımıza eşit ve nitelikli hizmete verme çabasını sürdüreceğiz. Emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Karabağlar Belediyesi’nin kurumsal bakış açısını, bütçe dengesini koruyarak Türkiye’ye örnek oluşturacak hizmetleri yapmaya devam edeceğini belirten Başkan Selvitopu, “Bu istikrarlı yapıdan, açtığımız kültür-sanat merkezleri, semt merkezlerinden rahatsız olanlar var. Biz bunları kendimiz için değil halkımız için açıyoruz. Karalamalar hiçbir şekilde bizi yolumuzdan yıldıramaz” diye konuştu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  • Ana Sayfa
  • İzmir Karabağlar’dan erken kutlama – İGF HABER
  1. İzmir Karabağlar’dan erken kutlama – İGF HABER için yorumda bulun

    İzmir Karabağlar’dan erken kutlama – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İzmir Karabağlar’dan erken kutlama – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.