İyi Parti, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Kamp Düzenleyecek

Genel Başkan Meral Akşener, Partililerle Buluşacak

İyi Parti, 31 Mart 2024’te gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne hazırlık çalışmaları kapsamında bir kamp düzenleyeceğini duyurdu. Genel Başkan Meral Akşener’in, partinin tüm yönetim kademeleriyle bir araya geleceği kampta, yerel seçim hazırlıkları değerlendirilecek.

Adaylar ve Sahada Yapılacak Çalışmalar Ele Alınacak

İyi Parti’nin Başkanlık Divanı, Genel İdare Kurulu (GİK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ile milletvekilleri ve il başkanlarının katılacağı kampta, Akşener’in Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıklaması bekleniyor. Katılımcılar, yerel seçim çalışmalarıyla ilgili sunumlar yapacak ve iç ve dış politika ile ekonomideki son gelişmeler ele alınacak.

Ankara ve İstanbul Adayları Gelecek Hafta Açıklanacak

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “hür ve müstakil” bir şekilde yerel seçimlere katılacaklarını açıklamıştı. Şu ana kadar İzmir, Eskişehir, Kahramanmaraş ve Trabzon gibi büyükşehirler ile birlikte 11 il ve 100’ün üzerinde ilçe belediye başkan adayını açıklayan Akşener, gelecek hafta Ankara ve İstanbul için adaylarını belirlemek için görüşmeler yapacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İyi Parti, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Kamp Düzenleyecek için yorumda bulun

    İyi Parti, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Kamp Düzenleyecek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İyi Parti, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Kamp Düzenleyecek için ilk yorumu yapabilirsin.