İstanbul Sultangazi’de Silahlı Kavga: Husumetli Akrabalar Arasında Kanlı Olay

İsmetpaşa Mahallesi’nde Silahlı Kavga Çıktı

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde bulunan İsmetpaşa Mahallesi’nde, saat 14.00 sıralarında aralarında husumet bulunan iki eski ortak akrabalarıyla buluştu. Ancak buluşma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü.

Olay Anı Kamerada Saniye Saniye Görüntülendi

Kavganın sırasında silahı tutukluluk yapan şüpheli, silahı elinden alınan husumetliler tarafından yolun karşı tarafına atıldı. Bu kanlı olay, cep telefonu kameralarıyla saniye saniye kaydedildi.

Yaşar Acı’nın Tanıklığı

Tanık Yaşar Acı, olayı şu şekilde anlattı: “İki tane lüks araç geldi. Beraber takıştılar. İlk başta iki kişi indi, beyaz aracın içindeki silahını çıkarttı, karşı tarafa ateş etti. Karşı tarafın bacağına sıktı, daha sonra silahı tutukluluk yaptı. Daha sonra karşı taraf bunu fırsat bilip elinden silahı alıp beyaz aracın sahibine ateş etmeye başladı.”

Polis Ekipleri Olaya Müdahale Etti

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, yaralıları hastaneye sevk etti. Polis ekipleri, trafiği durdurarak geniş güvenlik önlemleri aldı ve şüphelilerden bazılarını gözaltına aldı.

Yaralılar Hastaneye Sevk Edildi

Silahlı kavgada yaralanan İ.S., M.S. ve M.K.’dan biri kendi imkanlarıyla hastaneye giderken, diğer ikisi ambulansla hastaneye sevk edildi. Olayın detayları polis ekipleri tarafından soruşturulmaya devam ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Gündem
  • İstanbul Sultangazi’de Silahlı Kavga: Husumetli Akrabalar Arasında Kanlı Olay
  1. İstanbul Sultangazi’de Silahlı Kavga: Husumetli Akrabalar Arasında Kanlı Olay için yorumda bulun

    İstanbul Sultangazi’de Silahlı Kavga: Husumetli Akrabalar Arasında Kanlı Olay için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstanbul Sultangazi’de Silahlı Kavga: Husumetli Akrabalar Arasında Kanlı Olay için ilk yorumu yapabilirsin.