İstanbul Eyüpsultan’da Trajik Kaza Sonrası Baba Aci’den Adalet Talebi

Özer Aci, Oğlunun Kabrini Ziyaret Etti

İstanbul Eyüpsultan’da 1 Mart’ta yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden Oğuz Murat Aci’nin babası Özer Aci, oğlunun kabrini ziyaret etti. Aci, burada yaptığı açıklamada adalet talebinde bulundu.

“Eylem Tok’a Seslendi, Adalet Talep Etti”

Aci, Eylem Tok’a adalete teslim olması için seslendiğini ancak kendisinin kelepçeli bir şekilde yakalanmasını tercih ettiğini söyledi.

Amerika’da Yapılacak Duruşmaya Dair

Aci, 18 Haziran’da ABD’de yapılacak duruşmada Tok ve oğlunun Türkiye’ye iade edileceğini belirterek 117. gününde bu mücadelesini sürdürdüğünü ifade etti.

Adaletin Yerini Bulması İçin Mücadele Ediyor

Özer Aci, adaletin yerini bulması için devam edeceğini vurgulayarak, “Her şey para değil. Biraz merhamet, biraz vicdan, biraz insan olmanızı rica ediyorum.” dedi.

Kaza Detayları

Eyüpsultan’da 1 Mart’ta meydana gelen kazada Oğuz Murat Aci hayatını kaybetmiş, şüpheliler Timur Cihantimur ve annesi Eylem Tok olay yerinden kaçmıştı. Adaletin yerini bulması için süren mücadele devam ediyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. İstanbul Eyüpsultan’da Trajik Kaza Sonrası Baba Aci’den Adalet Talebi için yorumda bulun

    İstanbul Eyüpsultan’da Trajik Kaza Sonrası Baba Aci’den Adalet Talebi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İstanbul Eyüpsultan’da Trajik Kaza Sonrası Baba Aci’den Adalet Talebi için ilk yorumu yapabilirsin.