İrfan Tongo için anlamlı mesaj

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, bir süreden süreden beri tedavi tedavi  görmekte olan  Hürriyet, Milliyet, Önder Gazetesi Muhabiri ve Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Üyesi  İrfan Tongo’nun vefatı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

EDİRNE (İGFA) – TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Tongo’nun vefatından büyük üzüntü duyduklarını belirterek, “Keşan’ın ve Trakya’nın önemli gazetecilerinden değerli meslek büyüğümüz Keşan Önder Gazetesi’nde çalıştığı süreçte bir çok genç meslektaşımızın örnek aldığı isimlerden biri oldu.

Keşan  Basın Vefa  Ödülleri törenimize rahatsızlığı nedeniyle katılamayan ve plaketini alamayan,  ‘Gazeteciysen Boyun Eğmeyeceksin’ şiarı ile gazeteciliği yapan İrfan Tongo’yu sonsuza değin unutmayacağız. Keşan TYBB Edirne Şubesi Yönetim Kurulu adına, kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.” Dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

  1. İrfan Tongo için anlamlı mesaj için yorumda bulun

    İrfan Tongo için anlamlı mesaj için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İrfan Tongo için anlamlı mesaj için ilk yorumu yapabilirsin.