Göztepe, İç ve Dış Transferde Önemli İmzalar Attı

Göztepe, Kubilay Kanatsızkuş ve Doğan Erdoğan’la Anlaştı

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Göztepe, iç ve dış transferde önemli adımlar attı. Sarı-kırmızılılar, mevcut kadrosunda yer alan golcü Kubilay Kanatsızkuş ve Doğan Erdoğan ile Kıbrıs Rum Kesimi takımı AEL Limassol’dan Brezilyalı sol bek Djalma Silva’ya sözleşme imzaladı.

İç Transferde Yenilikler

Göztepe, iç transferde sol bek İsmail Köybaşı ve orta saha oyuncusu Antony Dennis’in sözleşmesini yenilerken, Kubilay ve Doğan ile birer yıllık yeni anlaşma yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada, Kubilay Kanatsızkuş ve Doğan Erdoğan için şu ifadelere yer verildi: “Kulübümüz, Doğan Erdoğan’ın sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanarak oyuncumuzun sözleşmesini 2024-2025 sezonunun sonuna kadar uzattı. Kulübümüz, Kubilay Kanatsızkuş’un sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanarak oyuncumuzun sözleşmesini 2024-2025 sezonunun sonuna kadar uzattı.”

Dış Transferde İlk İmza Djalma Silva’dan

Brezilyalı futbolcu Djalma Silva ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık bir anlaşma yapıldı. Kulüpten yapılan açıklamada, Djalma Silva için şu ifadeler kullanıldı: “Profesyonel futbolcu Djalma Antonio da Silva Filho ile 2024-2025 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 1+1 yıllığına anlaşmaya varılmıştır.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Göztepe, İç ve Dış Transferde Önemli İmzalar Attı için yorumda bulun

    Göztepe, İç ve Dış Transferde Önemli İmzalar Attı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Göztepe, İç ve Dış Transferde Önemli İmzalar Attı için ilk yorumu yapabilirsin.