Görünüm ve Yaşınızı Güncellemek için 9 Moda İpucu

1. Beyaz Spor Ayakkabı

Bir zamanlar kot pantolonlarla giydiğimiz günlük ayakkabılar 2020 yılından itibaren önce yerini rengarenk spor ayakkabılara bıraktı. Ancak bembeyaz spor ayakkabılarla tarzınızı güncelleyebilir ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Temizliği zor olsa da cesur bir seçenek olan beyaz spor ayakkabılar, pantolonlarınızın yanı sıra takım elbiselerinizle de harika kombinler oluşturabilir.

2. Altın Takılar

Gümüşün modası geçti mi? Altın hala gençlik ışıltısını yansıtıyor. Altın takıları tercih etmekten çekinmeyin. Altın tonlarının en sevileni olan gül rengi tonları da harika seçenekler arasında. Takılarınızda özgür olun; burcunuzun simgesi, yıldızlar veya geometrik desenlerle tarzınızı yansıtın.

3. Yüksek Bel Pantolonlar

Mükemmel bir vücuda sahipseniz, yüksek bel kot pantolonlar sizin için tasarlanmış olabilir. Genç ve şık bir görünüm için bu tarz pantolonları tercih edebilirsiniz. Ancak taşımak zor olabileceğini de göz önünde bulundurmalısınız.

4. Kot-Tişört Mü? Pantolon-Yelek Mi?

Kot pantolonunuzla kombin yaparken, sıradan kot-tişört kombinasyonunun dışına çıkabilirsiniz. Kargo pantolonları basit bir yelekle kombinlemek, genç ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

5. Çapraz Çantalar

Elleriniz özgür olsun ve çapraz çantaları tercih ederek hareket halinde şık ve genç görünebilirsiniz. Küçük ama 90’ların esintilerini taşıyan çantalardan birini tercih etmek, tarzınıza gençlik katabilir.

6. Geniş Güneş Gözlüğü

Victoria Beckham’ın tercih ettiği dev güneş gözlükleri hala modada. 30 yaşın üzerindeyseniz, dikdörtgen çerçeveli modeller size genç ve şık bir hava katabilir.

7. Fransız Usulü Gömlek

Sade ama etkili bir tarz istiyorsanız, tişörtünüzü bel kuşağınıza sokarak farklı bir hava yaratabilirsiniz. Bu tarz, size rahatlık ve şıklık kazandırırken bel çizginizi de vurgular.

8. Oje

Tırnaklarınız için sadece parlak renkler yeterli değil. Cesur ve farklı desenler kullanarak tırnaklarınıza gençlik ve enerji katabilirsiniz.

9. Midi Elbiseler

Eski tip midi elbiseler, her kadının gardırobunda olmalı. Yüksek bel eteklerinizle kombine edebileceğiniz bu tarz elbiseler, hem rahat hem de şık bir seçenek sunar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Görünüm ve Yaşınızı Güncellemek için 9 Moda İpucu için yorumda bulun

    Görünüm ve Yaşınızı Güncellemek için 9 Moda İpucu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Görünüm ve Yaşınızı Güncellemek için 9 Moda İpucu için ilk yorumu yapabilirsin.