Gölcük Yasakdüzü’nde spor tesisi ortaya çıkıyor

Gölcük Belediyesi’nin girişimi ile Hasaneyn Yasakdüzü’nde yapımına başlanılan spor tesisinin çalışmalar devam ediyor.

KOCAELİ (İGFA) – Gölcük Belediyesi’nin girişimiyle; Hasaneyn Yasak Düzü Mevkii’nde bulunan, 157,8 dönüm alan, spor tesisi yapılmak üzere tahsis edildi. Projenin yüzde 10’luk pashagaming kısmı tamamlanması sonrasında müteahhit firmanın işlemleri tasfiye edilmişti. Gölcük Belediyesi tarafından ikmal ihalesi ve yer tesliminin yapılması sonrasında, çalışmalar yeniden başladı.

Projede; doğaya uyumlu bir şekilde; 76×115 m2 ebadında nizami çim futbol sahası, idari bina, soyunma odaları, otomatik sulama tesisatı, su deposu, aydınlatma, 480 kişilik tribün ve tartan koşu pisti yer alıyor.

SPOR KENTİ GÖLCÜK’E YAKIŞIR PROJE

Proje hakkında bilgi veren Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Yasakdüzü’nde Gölcük ve İzmit manzarası olan hâkim tepe üzerinde başlanılan proje, bölgedeki doğal güzelliklere zarar pashagaming giriş vermeden inşa edilecek. Projede nizami çim futbol sahası, idari bina, soyunma odaları, otomatik sulama tesisatı, su deposu, aydınlatma, tribün ve tartan koşu pisti yer alacak. İlçemize ve Hasaneyn Mahallemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Gölcük Yasakdüzü’nde spor tesisi ortaya çıkıyor için yorumda bulun

    Gölcük Yasakdüzü’nde spor tesisi ortaya çıkıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gölcük Yasakdüzü’nde spor tesisi ortaya çıkıyor için ilk yorumu yapabilirsin.