Fransız bakanın pozları tirajları patlattı!

Fransa’da bakan Marlene Schiappa’nın erotik pozları Playboy dergisinin bu ayki tirajını üçe katladı.

İSTANBUL (İGFA) – Ekonomist Dergisi’nin aktardığı habere göre Fransız bakanın erotik pozları büyük bir kesim tarafından beğeni toplarken, eleştiri betadonis oklarının da hedefi oldu.

Playboy dergisinin Direktörü Christophe Florentin, Nisan-Haziran ayı baskısının, gazete bayilerine ulaşmasının arından üç saat içinde 100 bin adet sattığını bildirdi.

Fransa’da derginin ortalama 30 bin sattığını kaydeden Florentin, aşırı talep üzerine 20 Nisan için 60 bin adet daha sipariş yapmak zorunda kaldıklarını bildirdi.

Bu arada Başbakan Elisabeth Borne, Bakan Schiappa’yı arayarak durumdan rahatsızlığını dile getirdi. Bunun üzerine Fransa Sosyal ve Dayanışma Ekonomisi ve Vakıf Hayatından Sorumlu Devlet Bakanı Schiappa, Twitter hesabından “Kadınların kendi bedenleri üzerindeki istediklerini betadonis giriş yapma hakkı her zaman ve her yerde savunulur. İkiyüzlülerin ve gericilerin hoşuna gitse de gitmese de Fransa’da kadınlar özgürdür” ifadesini paylaştı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Fransız bakanın pozları tirajları patlattı! için yorumda bulun

    Fransız bakanın pozları tirajları patlattı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fransız bakanın pozları tirajları patlattı! için ilk yorumu yapabilirsin.