FilmBox Arthouse, 2022’yi Müzikallerle Kapatıyor

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yayın yapan FilmBox Arthouse, 7. Sanat sinemanın unutulmaz eserlerini, efsanevi isimleri ve kült yapımları ekranlarımıza getirmeye devam ediyor.

 

Mavi Melek (The Blue Angel) – 15 Aralık Perşembe, Saat 15:45 

Unutulmaz Marlene Dietrich’in başrolde olduğu bir sinema klasiği. 1924 Almanya yapımı film, göze çarpmayan bir edebiyat öğretmeni olan Immanuel Rat ile Lola Lola ismiyle tanınan bir kabare yıldızı arasındaki aşkın yıkıcı gücünün hikayesini anlatıyor. Aşık bir adam işini bırakıp evli bir aktrisle yola çıkmaya karar verir. Ama bir vamp kadınla evlenmenin kötü bir adım olduğu ortaya çıkar ve edebiyat profesörü insanların maskarası haline gelir.

 

Titus ve Mirabella (Titus And Mirabella) – 17 Aralık Cumartesi, Saat 23:00 

Daha önce hiç ilişki yaşamamış iki insan, birbirleriyle ilk randevularında bir araya gelirler. Her ikisi de bir ilişkiyi tutkuyla arzulamaktadır; ancak bu ilk randevu ikisi için de sıkıcı geçmektedir. İkisi de çabalar, gerçekten çabalarlar, ama hiçbir şey bekledikleri gibi gitmemekte, aksilikler birbirini kovalamaktadır.

 

Filmbox Arthouse yayınlarına, seçkin TV platformları KabloTV Kanal 344 ve Vodafone TV Kanal 56 üzerinden ulaşılabiliyor. Filmbox Arthouse içeriklerine ayrıca filmbox websitesi üzerinden bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.  

 

SPI International, FilmBox ArtHouse’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan keyifli filmlerin adresi FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve gibi farklı türlerde içerik sunuyor. FilmBox Extra, ağırlıklı olarak aksiyon ve gerilim türü filmleri ekranlara getiriyor. SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

 

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. FilmBox Arthouse, 2022’yi Müzikallerle Kapatıyor için yorumda bulun

    FilmBox Arthouse, 2022’yi Müzikallerle Kapatıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak FilmBox Arthouse, 2022’yi Müzikallerle Kapatıyor için ilk yorumu yapabilirsin.