Fidanlık İlkokulu’nun yeni bina inşası hızla sürüyor

KOCAELİ (İGFA) – Gölcük Çiftlik Mahallesi’nde bulunan Fidanlık İlkokulu ve Ortaokulu binası, artan öğrenci sayısı talebini karşılayamaması ve binanın eski olması sebebiyle yıkılmıştı. Öğrencilerin güvenli ve modern bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerini sağlayacak 16 derslikli yeni okul binasının inşası ise hızla devam ediyor. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, okul inşaatını ziyaret ederek, devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

GÖLCÜK BELEDİYESİ’NİN SERVİS DESTEĞİ SÜRÜYOR

Okul inşaatının tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Çiftlik İlkokulu’na aktarılan öğrencilerimize, Gölcük Belediyesi minibüsleri ile verdiğimiz ulaşım desteğine de ilk günden bugüne devam ediyoruz. Öğrencilerimizin, güvenli ve modern bir ortamda eğitimlerini sürdürmelerini sağlayacak yeni okul binasının, 2024 yılında tamamlanması planlanıyor” dedi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Fidanlık İlkokulu’nun yeni bina inşası hızla sürüyor için yorumda bulun

    Fidanlık İlkokulu’nun yeni bina inşası hızla sürüyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fidanlık İlkokulu’nun yeni bina inşası hızla sürüyor için ilk yorumu yapabilirsin.