Fenerbahçe’nin Polonyalı Oyuncusu Sebastian Szymanski’den Açıklamalar

Szymanski: “Sezon Başarılı Sayılabilir Ama Şampiyonluğu Alamadık”

Fenerbahçe’nin Polonyalı futbolcusu Sebastian Szymanski, milli takım kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçen sezonun değerlendirmesini yapan Szymanski, “Bu sezon başarılı sayılabilir ama şampiyonluğu alamadık. Tarihte ilk defa 99 puan aldık ve şampiyon olamadık. Sezonun tam anlamıyla başarılı olmadığını hissedebildiğimiz tek nokta bu. Her şeyi yaptık ama maalesef olmadı.” dedi.

Szymanski: “Mourinho Fenerbahçe İçin Önemli Bir İsim”

Fenerbahçe’nin teknik direktörlük görevine getirdiği Jose Mourinho hakkında konuşan Szymanski, “Mourinho futbolun en büyük teknik direktörlerinden birisi. Kulübüme gelmesini beklemiyordum. Türk futboluna uyacağını düşünüyorum. Mourinho da Türkiye’deki tutkuyu seviyor. Henüz kendisiyle konuşmadım. Çok işi var, ben de milli takımdayım. Nicola’ya (Zalewski) onu sordum. Böyle bir kişinin kulübüme katılması güzel ama şimdilik milli takıma, planımıza, antrenmanlara odaklanmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

Szymanski: “Fenerbahçe’de Kalırsam Hiçbir Şey Kaybetmeyeceğim”

Geleceği hakkında sorulan bir soruya cevap veren 25 yaşındaki oyuncu, “Şu anda hiçbir şey söyleyemem. Milli takıma odaklanıyorum. Elbette bu kadar iyi bir sezonun ardından ve Mourinho’nun da gelmesiyle bağlantılı olarak, Fenerbahçe’de kalırsam hiçbir şey kaybetmeyeceğim. Elbette her şey olabilir, hiçbir şeyden emin olamazsınız ama ben bu durumdan memnunum.” ifadelerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Fenerbahçe’nin Polonyalı Oyuncusu Sebastian Szymanski’den Açıklamalar
  1. Fenerbahçe’nin Polonyalı Oyuncusu Sebastian Szymanski’den Açıklamalar için yorumda bulun

    Fenerbahçe’nin Polonyalı Oyuncusu Sebastian Szymanski’den Açıklamalar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe’nin Polonyalı Oyuncusu Sebastian Szymanski’den Açıklamalar için ilk yorumu yapabilirsin.