Fenerbahçe Kulübü Jose Mourinho İle Anlaşma Sağladı

Fenerbahçe, Jose Mourinho İle 2+1 Yıllık Anlaşma Yaptı

Fenerbahçe Kulübü, Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile anlaşma sağladı. Kulüp Başkanı Ali Koç’un 2+1 yıllık sözleşme imzaladığı Mourinho ile görüşmeler başladı.

Mourinho, Şampiyonlar Ligi Finalinde İstanbul’a Gelecek

Koç ve Mourinho, bu akşam Londra’da oynanacak Şampiyonlar Ligi finalinde bir araya gelecek. Mourinho’nun kısa süre içerisinde İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Fenerbahçe Kulübü’nden Resmi Açıklama

Fenerbahçe Kulübü, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde, “Şirketimiz, Futbol A takım teknik direktörlük görevi için Jose Mourinho ile görüşmelere başlamıştır. Yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.” ifadelerine yer verdi.

Jose Mourinho’nun Kariyeri

Jose Mourinho, 61 yaşındaki tecrübeli teknik direktör, Porto, Chelsea, Inter, Real Madrid, Manchester United, Tottenham ve Roma gibi üst düzey takımları çalıştırarak kariyerine damga vurdu. Avrupa’daki başarılarıyla dikkat çeken Mourinho, birçok kupayı müzesine götürdü.

Ercan Taner Jose Mourinho İle İlgili Konuştu

Ercan Taner, Jose Mourinho hakkında Sözcü TV’ye açıklamalarda bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Fenerbahçe Kulübü Jose Mourinho İle Anlaşma Sağladı için yorumda bulun

    Fenerbahçe Kulübü Jose Mourinho İle Anlaşma Sağladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fenerbahçe Kulübü Jose Mourinho İle Anlaşma Sağladı için ilk yorumu yapabilirsin.