Fashion Week’in ‘Tilla’ kreasyonu Mudanya’dan görücüye çıktı

BURSA (İGFA) – Coğrafi konumu itibari ile Asya, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Slav ülkeleri dahil okyanus ötesi ülkelerle de iş birliği yaparak hazır giyim ve moda sektöründe köprü vazifesi gören 7 kıtanın en büyüğü olan Fashion Week Türkiye Platformu’nda yer alan uluslararası moda markası Tilla’nın çekimleri Mudanya’da gerçekleştirildi.

 

22-23 Mart 2023 Fashion Week Türkiye İstanbul ekspozisyonlarında yer alacak önemli markalardan TİLLA, Tolga Ösme tasarımları ile yer alacak.

Öncesinde yapımcılığı ve yönetmenliği Emrah Kayihan’a ait olan moda çekimlerinin gerçekleştirildiği Mudanya Montania Hotel’de koleksiyonu ünlü mankenler Buse Ilgaz, Maria Smirnova ve Simge Su sergiledi.

Modellerin makyajlarını Altıer Akademi’nin ünlü make-uplarından Yiğit Enes Giray hazırlarken, Ali Akın, Zeki Çelik ve Zafer Erdoğan görüntüledi.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Fashion Week’in ‘Tilla’ kreasyonu Mudanya’dan görücüye çıktı için yorumda bulun

    Fashion Week’in ‘Tilla’ kreasyonu Mudanya’dan görücüye çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fashion Week’in ‘Tilla’ kreasyonu Mudanya’dan görücüye çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.