Evrencan Gündüz konseri müzik tutkunlarını büyüledi

Geçtiğimiz cuma günü Dorock XL’de gerçekleşen müzik dolu gece, Evrencan Gündüz’ün enerjik performansıyla adeta bir şölene dönüştü.

İSTANBUL (İGFA) – Evrencan Gündüz, uzun bir aradan sonra bets10 hayranlarıyla buluştuğu konserde, sahnede adeta şov yaptı.

Konserine hızlı bir başlangıç yapan ünlü şarkıcı, önceki albümlerindeki hit parçalarını seslendirirken, ardından hayranlarını heyecanlandıran sürprizleriyle de geceye damgasını vurdu.

Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan Naz Özgülüş, Evrencan Gündüz ile birlikte seslendirdikleri “Çare Ol Bana” isimli yeni şarkılarıyla da büyük beğeni topladı.

Naz Özgülüş’ün etkileyici vokali, Evrencan Gündüz’ün enerjik performansıyla birleşerek seyircileri coşturdu. Evrencan Gündüz, müzikseverlerin yoğun bets10 giriş ilgisiyle karşılaştığı Dorock XL konserinde, dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Kaynak : İGFA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. Evrencan Gündüz konseri müzik tutkunlarını büyüledi için yorumda bulun

    Evrencan Gündüz konseri müzik tutkunlarını büyüledi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evrencan Gündüz konseri müzik tutkunlarını büyüledi için ilk yorumu yapabilirsin.