Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, TFF Genel Sekreteri Olabilir

Erdal Alkış’ın TFF Başkanlığı İçin Sürpriz İsim!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) 18 Temmuz’da yapılacak Seçimli Mali Genel Kurulu öncesi başkan adaylığını açıklayan Erdal Alkış’ın ekibinde sürpriz bir isim bulunuyor. Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, Alkış’ın tanıtım toplantısında yer aldı.

Atilla’nın Geçmişi ve Adaylık Süreci

Hakan Atilla, ABD’de İran’a yönelik yaptırımların delinmesi sürecinde Rıza Zarrab ile birlikte rolü olduğu iddiasıyla yargılanmış ve 28 ay tutuklu kalmıştı. Türkiye’ye dönüşünden sonra Borsa İstanbul Genel Müdürü olarak atanmış ancak daha sonra istifa etmişti. Alkış’ın seçilmesi durumunda Atilla’nın TFF Genel Sekreteri olması planlanıyor.

Atilla’nın Açıklamaları

Hakan Atilla, mevcut futbol ortamından rahatsız olduğunu belirterek adalet hissinin zarar görmesi nedeniyle futbolun değil hakemlerin konuşulduğunu ifade etti. Atilla, güven ortamını yeniden tesis edebileceklerine inandıkları için aday olduklarını vurguladı.

Kaynak: sözcü.com.tr

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Ekonomi
  • Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, TFF Genel Sekreteri Olabilir
  1. Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, TFF Genel Sekreteri Olabilir için yorumda bulun

    Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, TFF Genel Sekreteri Olabilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, TFF Genel Sekreteri Olabilir için ilk yorumu yapabilirsin.