ESBAŞ’ta ödül mevsimi – İGF HABER

İZMİR (İGFA) – ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen törende bir konuşma yapan ESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mary Tuncer, insanı odağına alarak hayata geçirdikleri stratejiler ve politikalarla çalışan memnuniyetini ve mutluluğunu en üst seviyede sağlayan bir şirket olduklarını ve bu özellikleri ile ulusal ve uluslararası derecelendirme kuruluşları tarafından ödül aldıklarını belirtti.

HEDİYE DAĞITMAK İÇİN ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRİLDİ

Törende, 72 kişiye kıdem ödülleri ve plaketleri verilirken, kendisine ya da ESBAŞ’a artı değer katan çalışanların yanı sıra yıl içerisinde şirkette faaliyete geçirilen uygulamalarda başarılı olan 168 ESBAŞ’lıya ise çeşitli hediyeler verildi.

Törende ayrıca tüm ESBAŞ’lıların dahil edildiği bir de hediye çekilişi düzenlendi.

Yazılımı ESBAŞ Bilgi Sistem ve Teknolojileri Birimi tarafından geliştirilen dijital kura çekim programı aracılığı ile ESBAŞ’lılara çekiliş ile hediyeler dağıtıldı.

Arkadaşlarını hediyelerle buluşturacak çekilişi başlatmak isteyen ESBAŞ’lıların kırmızı butona basma yarışına sahne olan tören, şirket çalışanlarından oluşan ESBAŞ Band grubunun güzel şarkıları ile eşlik ettiği kokteylle son buldu.

Kaynak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  1. ESBAŞ’ta ödül mevsimi – İGF HABER için yorumda bulun

    ESBAŞ’ta ödül mevsimi – İGF HABER için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ESBAŞ’ta ödül mevsimi – İGF HABER için ilk yorumu yapabilirsin.